Distances līgums

Distances līgums

Šis līgums tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes www.ezeregles.lv īpašnieku - SIA "Ezeregles kokaudzētava"; reģistrācijas numurs 40203520241, juridiskā adrese Siguldas nov.,Mālpils pag.,”Ezeri” , LV-2152 (turpmāk tekstā – Pārdevējs), un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu www.ezeregles.lv internetveikalā. Šis distances līgums attiecas uz visiem pirkumiem no internetveikala, bet neattiecas uz pasūtījumiem, kurus Pārdevējs veic, noslēdzot citu vienošanos ar klientu.

1. Pircējs pasūta, pērk un apmaksā, bet Pārdevējs piegādā tūju, egļu, puķu vai citu kultūraugu stādus jeb Preces saskaņā ar šī līguma noteikumiem (turpmāk tekstā saukts Līgums).

2. Pircējs pasūta Preces, aizpildot attiecīgu pasūtījuma formu Pārdevēja mājas lapā www.ezeregles.lv Veicot pasūtījumu, Pircējs apņemas norādīt precīzu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un savu kontaktinformāciju. Par jebkurām izmaiņām Pircējs apņemas ne vēlāk kā 24 stundu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža informēt Pārdevēju, rakstot e-pastu uz [email protected]. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā Preces piegāde netiek garantēta. Preces pasūtīšana uzskatāma par Pircēja piedāvājumu Pārdevējam noslēgt šo Distances līgumu par pasūtītātās Preces piegādi un par Pircēja piekrišanu iegādāties pasūtīto Preci par norādīto cenu. Personas dati, kas attiecas uz preces piegādi, netiek nodoti trešajai personai, izņemot gadījumus, kad tas nepieciešams pasūtījuma piegādes nodrošināšanai.

3. Pārdevējs veic Preces piegādi veidā, kādā to pieprasījis Pircējs. Piegādes cena tiek iekļauta rēķinā.

4. Pasūtījumus Pircējs var veikt 24 stundas diennaktī, bet pasūtījumu komplektēšanu Pārdevējs veic katru darba dienu no plkst. 10:00 līdz 18:00. Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu e-pasta veidā. Ja Pircējs nesaņem apstiprinošu e-pastu, tad pasūtījums nav pieņemts.

4.1. Minimāla pasūtījuma summa internetveikalā 15eur+4.99eur omniva/dpd paku skapis.

5. Pircējs var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā. Lai izvairītos no strīdus situācijām, Preces saņemšanas brīdī Pircējam ir jāpārliecinās vai tā atbilst pasūtījumam (krāsa, preces nosaukums un citi būtiski parametri).

6. Gadījumā, ja Preces ir sakomplektētas neprecīzi, Pircējam ir tiesības Preci apmainīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā, informējot Pārdevēju rakstos e-pastu uz [email protected]. Kurjerpasta izdevumus iepriekšminētajā gadījumā sedz Pārdevējs.

7. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāņem vērā šādi ieteikumi un nosacījumi:

7.1. Ja atgriežamās Preces stāvoklis ir pasliktinājies, un tas ir noticis nepareizi to uzglabājot vai neuzmanības dēļ, Pircējam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības.

7.2. Pircējam ir pienākums saglabāt un nesabojāt Preces oriģinālo iepakojumu.

7.3. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā viņam ir jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pastu [email protected].

7.4. Ar sīkāku informāciju par to, kas ir distances līgums un atteikuma tiesības, Pircējs var iepazīties sekojošā mājas lapas adresē: http://www.ptac.gov.lv

7.5. Naudu par atgriežamo Preci un tās piegādes izmaksām Pārdevējs pārskaita uz Pircēja norādīto bankas kontu atteikuma veidlapā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas un atteikumā norādītās Preces saņemšanas Pārdevēja noliktavā adresē Siguldas nov.,Mālpils pag.,”Ezeri” , LV-2152, pamatojoties uz Pircēja atteikumu.

8. Vidējais piegādes laiks ir 2 (divas) līdz 6 (sešas) darba dienas, taču Pārdevējs patur tiesības Preci piegādāt 2 (divu) kalendāro nedēļu laikā, jo piegādes termiņi var mainīties atkarībā no Pārdevēja īpašajiem noteikumiem un Preces pieejamības noliktavā.

9. Visas cenas ir norādītas bez PVN (pievienotās vērtības nodoklis). Tas netiek pieskaitīts jo Pārdevējs nav PVN maksātājs.

10. Apmaksa tiek veikta interneta veikala vietnē, izmantojot Stripe, Inc. karšu maksājuma risinājumu.  Visa  ,Visa Electron ,Mastercard ,SEB, Swedbank, Luminor un  Citadele interneta bankas.

11. Šis Līgums ir atbilstošs Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Veicot pirkumus www.ezeregles.lv interneta veikalā Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un pildīt.

12. Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus.